menu

Informacje

Co to za mapa?

Celem naszego serwisu jest ułatwienie i jednocześnie uatrakcyjnienie rozgrywki w grę Pokemon GO. Na mapie znajdziesz punkty zamieszczane przez graczy, które warto odwiedzić w realnym świecie. Dzięki mapie dowiesz się, gdzie znajdują się gym'y, pokestopy w danej okolicy oraz będziesz mógł sprawdzić jakiego pokemona odnaleziono w danym miejscu. Być może właśnie Tobie brakuje danego pokemona i nie umiesz go nigdzie znaleźć? Tutaj odkryjesz, gdzie może on się znajdować, dzięki umieszczonym punktom na mapie!

Co to jest Pokemon GO?
Pokemon GO na smartfona

Z pewnością kojarzycie z dzieciństwa Pokemony, w które można było grać na konsolach, a później oglądać je w postaci adaptacji filmowych oraz anime.

Pokemon GO to gra na smartfony, na punkcie której oszalał cały świat! W realnym świecie musisz odwiedzać różne miejsca. W każdej chwili na swojej drodze możesz znaleźć pokemona, którego złapiesz za pomocą pokeballa.

Cała kolekcja to aż 151 pokemonów! Mając silne pokemony stań do walki z drużynami przeciwnymi na Gym'ach (arenach). Na swojej drodze w różnych miejscach spotkasz pokestopy, z których otrzymasz różne przedmioty, takie jak pokeballe, eliksiry, czy jajka, z których możesz wykluć swojego pokemona. Umieszczając jajko w specjalnym inkubatorze i pokonując w realnym świecie odpowiedni dystans (2, 5 lub 10 km) wykluje Ci się nowy pokemon.

Pokemon GO to gra typu Free to Play. Oznacza to, że możemy w nią grać bez żadnych opłat. Twórcy gry wprowadzili jednak monety, które można zakupić mikropłatnościami lub zdobyć je w grze. Za pomocą monet zakupimy w sklepie gry różne przedmioty.

Oficjalna premiera w Polsce miała miejsce 16 lipca 2016, jednak już wcześniej chętni gracze pobierali grę na różne sposoby. Teraz możesz pobrać Pokemon GO w prosty i bezpieczny sposób bezpośrednio ze sklepu na smartfona.

Pobierz grę Pokemon GO

Google Play App Store

.