menu

Zasady

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami dotyczącymi korzystania z serwisu udostępniającego mapę.

  1. Wyświetlane na mapie punkty zamieszczane są przez użytkowników, dlatego też nie zawsze mogą być zgodne z rzeczywistością.
  2. Punkty Lure Module dotyczą wyłącznie danego dnia, dlatego też dla czytelności są automatycznie usuwane po ustalonej godzinie ich występowania w danym miejscu.
  3. Serwis ma na celu uatrakcyjnienie gry, prosimy o zamieszczanie punktów na mapie w miejscach, gdzie rzeczywiście dana rzecz występuje.
  4. Odstęp pomiędzy dodawaniem kolejnego punktu na mapie wynosi 15 sekund. Ma to za zadanie chronić przed zamieszczaniem punktów w miejscach, gdzie dana rzecz nie występuje.
  5. Umieszczając na mapie dany punkt lub oddając głos, zapisujemy Twój adres IP. Nie gromadzimy innych danych o Tobie (lokalizacji, itp.). Zapisywana jest tylko lokalizacja umieszczanego punktu.
  6. Użytkownik umieszczający dany punkt może go w każdej chwili skasować, pod warunkiem, że adres IP jest zgodny z tym, z którego dany punkt dodano na mapę.
  7. Każdy może oddać po jednym głosie na dany punkt, pod warunkiem, że punkt nie został dodany przez siebie samego. Głosy mają pomóc innym w ustaleniu wiarygodności danego punktu.
  8. Punkty z dużą ilością głosów ujemnych, świadczące o tym, że mogą być niewiarygodne, będą usuwane.
  9. Osobom zamieszczającym dużą ilość punktów niezgodnych z prawdą i wprowadzających innych w błąd, będzie odbierana możliwość dodawania nowych punktów.

.